Regulamin


Regulamin naszego sklepu oparty jest na polskim oraz europejskim prawie. Warto się z nim zapoznać aby być świadomym swoich praw i obowiązków robiąc zakupy na odległość.

 • Właścicielem sklepu internetowego, działającego pod adresami www.swiatsuplementow.com.pl a także jego administratorem jest firma Świat Rowerów Sebastian Połukard , kod pocztowy 05-200 Wołomin, ul Długa 22b zwaną poniżej „Sprzedającym”. NIP 125-049-13-99
 • Kupującym może być pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, dalej nazywana „Klientem”.
 • Zamówienia przez sklep internetowy można składać 24 godziny na dobę.
 • Zawarcie umowy następuje w chwili zaksięgowania przez Sprzedającego wpłaty za zamówienie w przypadku zamówień z przedpłatą, oraz w momencie otrzymania przez klienta informacji o tym, że towar jest gotowy do wysyłki w przypadku zamówień z płatnością przy odbiorze. Zamówienie z formą płatności przedpłata można opłacić dopiero po zmianie statusu zamówienia na Oczekuje na Wpłatę o czym klient zostanie poinformowany.
 • Realizacja zamówień następuje niezwłocznie po zaksięgowaniu przez Sprzedającego wpłaty za zamówienie w przypadku zamówień z przedpłatą, oraz w momencie otrzymania przez klienta informacji o tym, że towar jest gotowy do wysyłki w przypadku płatności przy odbiorze. Standardowy czas realizacji zamówień wynosi 2-7 dni
 • Sprzedający jak i kupujący ma prawo od odstąpienia od umowy w każdej chwili gdy: towar jest uszkodzony, niekompletny, brakuje towaru na magazynie sprzedającego i producenta. Strona odstępująca od umowy jest zobowiązana poinformować stronę z którą umowa miała być zawarta.
 • Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon lub faktura.
 • Sprzedający ponosi odpowiedzialność przez dwa lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku i pozostałymi stosownymi przepisami prawa.
 • W przypadku niezgodności towaru z umową, należy poinformować Sprzedającego określając niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania.
 • W okresie dziesięciu dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Aby zachować ten termin wystarczy wysłanie do Sprzedawcy, przed upływem tego terminu, oświadczenia Klienta. Sprzedający w ciągu 10 dni dokona zwrotu pieniędzy. Towar zwracany, musi być w nienaruszonym stanie, wraz z dowodem zakupu.
 • Wszystkie ceny podawane przez Sprzedającego wyrażone są w polskiej walucie i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny towarów nie zawierają kosztu dostawy, który określony jest oddzielnie i podany jest na stronie sklepu.
 • Przedstawiona przez Sprzedającego oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
 • Żadne z postanowień niniejszego regulaminu nie ma na celu naruszenia praw Klienta. Nie może być również w ten sposób interpretowane, gdyż w przypadku niezgodności jakiejkolwiek części regulaminu z obowiązującym prawem Sprzedający deklaruje bezwzględne podporządkowanie się i stosowanie tego prawa w miejsce zakwestionowanego przepisu regulaminu.
 • Aktualna wersja regulaminu jest zawsze dostępna dla Klienta w zakładce regulamin http://swiatsuplementow.com/pl/i/Regulamin/2 W trakcie realizacji zamówienia oraz w całym okresie opieki posprzedażowej, Klienta obowiązuje regulamin zaakceptowany przez niego przy składaniu zamówienia. Za wyjątkiem sytuacji, kiedy Klient uzna go za mniej korzystny od aktualnego i poinformuje Sprzedającego o wyborze aktualnego jako obowiązującego.
 • Sprzedający zapewnia Klientowi poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome wersja 10 lub nowsza, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu, należy je wszystkie wyłączyć.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.
 • Zapoznałem się i akceptuję regulamin sklepu. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także przekazanie mojego adresu e-mail do świat Rowerów Połukard Sebastian oraz na przetwarzanie przez Sprzedającego oraz Świat Rowerów Połukard Sebastian moich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety oceny procesu składania zamówienia, ankiety oceny realizacji zamówienia oraz ankiety oceny produktu oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997).

Płatności

 
 

Dostawa

Realizowana jest przez firmę kurierskądhl-logo2